ICS-NL Inspection Czech Republic Sept. 17th 2011

Naam Points Premium Eigenaar Vader Moeder
           
Hengsten volwassen          
Machoo 0303129 147 1e Premie Farma Strachovice - Kayleigh
GHR Alant's Lion Heart 147 1e Premie Jana Živníčková Alant vom Malvenhof Lea 0810668
Falkon Brezový potok 146 STER Věra Vintrová Jack Brezový potok Jackie Brezový potok 0710548
           
Hengsten 1 jaar          
L'Ami ze Strachovice 144 1e VPremie Farma Strachovice Machoo 0303129 Lou DE 410 101 005801
Axel van Tinkerstal Foubert 141 2e VPremie Ing. Vladimír Dřevo, PhD Lexx van Tinkerstal Foubert Nina van Tinkerstal Foubert
           
Merries / Stuten 1 jaar          
Floe 1010779 138 2e VPremie Jana Živníčková Lord Kayne of the Owlish Fortress Fenia 0910259
Isabelle ze Strachovice 136 2e VPremie Farma Strachovice Machoo 0303129 IJsselvlied's Mary
           
Merries / Stuten 2 jaar          
Meadows Iggy 146 1e Premie Thomas Ludvik Meadows Selwyn Medusha de Gorgone
Ginger von Cathleen 144 1e Premie Thomas Ludvik Black Shadow 02001299 Gorbatcha 0301571
GHR Alant's Lady Jocelyn 144 1e Premie Farma Strachovice Alant vom Malvenhof  Lady Grace 0810670
           
Merries / Stuten 3 jaar          
Noa 0810601 148 1e Premie Ing. Sergej Kanajkin Maestro 0201370 Brenda 0303211
Kelsey 0810602 145 1e Premie Michaela Kvisová Maestro 0201370 Molly  0711167
Artemis 201110638 135 3e Premie Lenka Jansová Condor van Heemstra Angel Face ?
           
Merries / Stuten > 3 jaar          
Gorbatcha 0301571 147 1e Premie Thomas Ludvik    
Jessie Go-Go 141 2e Premie Vladimír Dřevo Tossy Go-Go Beauty 0403623
Mefista Irish Aster 140 2e Premie Jaroslav Kostečka Condor van Heemstra Mystique (IRL)
Daywa Březový potok 140 2e Premie Věra Vintrová    
Aranka Březový potok 138 2e Premie Miroslava Janotová   Jackie Brezový potok
           
Hengstveulens          
Falcon 1110637 DAGWINNAAR 149 1e VPremie Petr Andrys Bas 0508140 Fanny  0710554
Sean of the Paradise 147 1e VPremie Ing. Vladimír Dřevo, PhD Gentle Dazzled Sun Jessie Go-Go
           
Merrieveulens / Stutfohlen          
Blueeye Alpaka 149 1e VPremie Thomas Ludvik Lord Kayne o.t Owlish Fortress Gorbatcha 0301571
Sunset Alpaka 149 1e VPremie Thomas Ludvik Lord Kayne o.t Owlish Fortress Cruelle Deville 0910261
Lindsay of the Paradise 141 2e VPremie Michaela Kvisová Lord Kayne o.t Owlish Fortress Clononeen Lenane
Berenika 201110639 140 2e VPremie Pavel Kicherer Condor van Heemstra Luna van de Leendershof