ICS Nederland Hengstenkeuring 2014, 16 maart

Naam Points Premie Eigenaar Vader Moeder
     
Hengsten voor Goedkeuring / new approval  
Lord Farrell of the Owlish Fortress 147 1e Premie Gertrude Karel-Uilenburg Lord Kayne of the Owlish Fortress Lady Lynn of the Owlish Fortress
Silver Mojo of the Owlish Fortress 146 1e Premie Pieter Karel Guv'nor (Gypsy Cob) Champ Filly (Gypsy Cob)
Yellow des Légendes Celtiques 141 2e Premie Tinkerfarm Gentle Biscuit des Légendes Celtiques Sando's Bente
Milky Way van de Gorterstraa 139 2e Premie Natascha Biest Collin van de Gorterstraat Meagen van de Gorterstraa
Sensei Itachi 139 2e Premie Bettina Wienert-Reepen Rick 0910330 Debby 0910323
Gerwyn van de Bonte Hoeve 138 2e Premie C.ter Beek & P van Koolbergen Hilko van de Bonte Hoeve Donna van de Bonte Hoeve
Winfield van 't Piepelveld --- Afgewezen Heidi Ghoos Kaylan 0406057 Jayne van 't Piepelveld
Bundle Of Joy --- Kreupel Michaela Kvisová Rory Gaskin’s Horse (GC) Queenie ??
     
Hengsten Drie- en Vierjarigen  
Janesho Snorremans van Germania 146 STER Sharon Nawijn Lexx van Tinkerstal Foubert Angel Snorremans van Germania
     
Sectie A (> 1.54)    
Sir Ziggy Nikai 142 2e Premie Wendy Beumer Tossy Go-Go RieBar 0303087
     
Sectie B (1.48 - 1.54)    
Stonewall Norbert RESERVEKAMPIOEN 149 1e Premie Piet Lagaert Ballymore Star Stonewall Pearl
Boris Sebastiaan van Tinkerstal Vlot 146 1e Premie Teunis Lubbers Mickey Boy Bonette 0810550
Djoser Nuage 0910440 144 1e Premie Chantal Oerlemans Djenges van Gipsy Spirit Maddox Nuage
Ti Amo van de Acht Zaligheden 139 2e Premie Marieke Maas Maestro 0201370 Tara 2 - 0301510
     
Sectie C (<1.48)    
Toffee van de Langendijk DAGKAMPIOEN 150 1e Premie C.J. Vergouwen  
Owen 0810707 147 1e Premie Manuella Deckers Otis DE  Feather 0810706
Monarch 147 STER dhr. G. Vonder    
Laurenzo van de Bonte Laarhoeve 146 STER Marina Grootenboer Mickey Boy Ramona 0403416
Shenco Blue 144 1e Premie J.M.M. Bissels Collin van de Gorterstraat Cheyenne 1010039
Billy van de Acht Zaligheden 144 STER Marieke Maas  
Jelani's Bowen 140 2e Premie Sandra Ekelmans - Keyzer Chakotay 0101245 Shayla Vegilin van Claerbergen
     
Rijproef    
Toffee van de Langendijk    Geslaagd C.J. Vergouwen  
Deaglŕn Snorremans van Germania   Geslaagd Jordy Vergucht Natwest 201210196 Aislinn 0910873