Revonlathi-Kalviä-Kortësjarvi

Naam Points Prem. Eigenaar Vader Moeder
           
Hengst veulen- colts          
Lord Lancelot 201610163 144,5 1e VPremie Kristiina Isokáántä Fantasy Apollo 0910690 Scarlet 2 201610160
           
Merrie veulens-filly          
Emerald Moon 201610182 145 1e VPremie   Expert O'Grove 201410174 Käpälämäen Moona 201610181
Ardan's Gypsy Snow 201610159 144,5 1e VPremie Riina Laine La Carrerra van Gipsy Dreams 201110494 Rose's Vanessa 201210369
           
Jaarling Hengst-stallions 1 year          
Rose's Hamish 201610187 147 1e VPremie      
           
Jaarling Merrie- mares 1 year          
Ardan's Wild Wonder 201610185 144 1e VPremie Riina Laine    
           
Tweejarige hengsten-stallions 2 years          
Shining Black Charmy 201610186 144 1e Premie      
Rose's Shadow Fax 201610188 143 2e Premie Riina Laine    
Driejarige hengst-stallions 3 years          
Siofra's Slush 201310627 139,5 2e Premie Saana Janhonen Muskerro van de Bonte Parels Jamie 201310349
           
Merries-Mares          
Rose's Vanessa 201210369 145 1e Premie Riina Laine Tom  0711380 Westminster Abbey 2002232
Rose's Diana 201110821 141,5 2e Premie Aki Hakonen   Scarlet 1010677
Scarlet 2 201610160 139,5 2e Premie Kristiina Isokáántä    
Käpälämäen Moona 201610181 141,5 2e Premie      
Fantasy Amalia 201210409 145,5 1e Premie Kaija Mäkisalo Fantasy Apollo 0910690 Lotte van Gelinden 0900116
Fantasy Fandancer 201210340 146 1e Premie Kaija Mäkisalo Hjortholms Balsam Boy 0910126 Shakira van IC Cob Peer 0710798
Fantasy Lilli´s Angelic 201110093 145 1e Premie Leena Latvala Hjortholm's Boycey 0910182 Hjortholm's Tiger Lilli
Siofra's Ninni 201410647 145 1e Premie Saana Janhonen Fantasy Apollo 0910690 Sunakai 201310346
Fantasy Peanuts 0900153 141,5 2e Premie Pirjo Tihinen Lord Kayne of the Owlish Fortress Rosie 0810486
           
Ruinen - Geldings          
Fantasy Leonardo 1010367 143 2e Premie Emma Erkkilä Black Shadow 02001299 Lotte van Gelinden 0900116
Siofra's Hero 201110613 143,5 2e Premie Paula Nieminen   Dora 201110611
Redman 0910386 146 STER Pirjo Tihinen    
           
Hengsten-stallions          
Rose's Thomas 1010247 143 2e Premie Riina Laine Tom  0711380 Westminster Abbey 2002232
La Carrerra van Gipsy Dreams 201110494 149,5 1e Premie Anna-Leena Reponen The Red Rooster  0810110 Frilenis Ebony  0711191
Siofra's Sled 201310309 146 1e Premie Irina Turpeinen Fantasy Shamrock 0910104 Tinkerbell II 201210075
Passepartout 201610180 142 2e Premie