ICS-NL keuring Nesmen (Czech Republic) 27 sept 2015

Naam / název skóre Premie Eigenaar / vlastník Vader / otec Moeder / matka
           
Volwassen hengsten / dospělé hřebci        
Axel van Tinkerstal Foubert 1010519  150,5 STER Ing. Vladimír Dřevo, PhD Lexx van Tinkerstal Foubert Nina van Tinkerstal Foubert
Stephanos van de Kleine Heibloem 145,5 STER Věra Stašková Pablo van de Bonte Parels Kiley van de Kleine Heibloem
           
Driejarige hengsten / Tříleté hřebce        
Golden Choice  201510371 148 1e Premie Thomas Ludvik    
SD Conrad 201510372 144,5 1e Premie Ivana Tomková SD Flash Harry SD Connie
           
Tweejarige hengsten / Dvouleté hřebci        
Lord Lancelot from Strachovice 147,5 1e VPremie Farma Strachovice Machoo 0303129 Lady Grace 0810670
           
Vierjarige hengsten / Čtyřletých hřebců        
Cream Alladin 201410546 149,5 STER Thomas Ludvik    
Oris Březový potok 201110665 147,5 STER Věra Vintrová Riba Rovuna  0711342 Miska Arabia's Joshlynn
Ozak 201110293 146 1e Premie Lenka Novakova Bas 0508140 Mira 0610443
White Feet Sieb 201110186 135 Geen Premie Tomas Firbacher Paddy 4 - 0301549 Misty 1010456
           
Jaarling hengst / jednoleté hřebec          
Lucky se Sedmi Dvoru 201410534 139,5 2e VPremie Petra Barvinková   KOMETA ZE SEDMI DVORU
           
Jaarling merries / jednoleté klisny          
Lady Karin From Strachovice 145 1e VPremie Jana Havelková Machoo 0303129 Katinka vom Melkweg
Triniti Sajmon 201510376 141,5 2e VPremie Ivana Tomková   Tia SD Farm 201410547
           
Volwassen merries / dospělé klisny        
Rosnakill Roseanne
champion / mistr
151,5 1e Premie Ivana Tomková    
Sterre  0710922 151 1e Premie Farma Strachovice Maestro 0201370 Elsje 0403647
Prince 201510370 150,5 1e Premie Pavla Ondráčková    
Ethel 201510390 148,5 STER Lenka Fofova J.J.'s Horse Rosie N.R.
Nina van Tinkerstal Foubert 148,5 STER Michaela Kvisová    
Blaze 201510367 145 1e Premie Thomas Firbacher    
Kathleen 1020016 143 2e Premie Katerina Šímová Bart  0610234 Jeane  0503819
Grady van de Westbeekhoeve 142 2e Premie Pavel Husnik Tarzan van Voormezele Gipsy 4 -  0403513
           
Driejarige merries / Tři roky starý kobylky        
Vajén van Stoeterij Van Loo 146 1e Premie Katerina Šímová Bart  0610234 Noeka  0610899
Lucky 201510378 144,5 1e Premie Michaela Pavlatova    
           
Tweejarige merries / Dva roky starý kobylky        
Mia ze Sedmi Dvoru 201410536 145 1e Premie Lucie Drábková    
Dixie 201510377 142 2e Premie Ivana Tomková    
Silvie 201410077 140 Geen Premie Petra Barvinková Wally's Horse N.R. Lloyds Daughter N.R.
           
Vierjarige merries / Čtyři roky starý kobylky        
GHR Alant's Bella 201110660 147,5 STER Farma Strachovice Alant vom Malvenhof 0810667 Browny Girl 0910347
Tia SD Farm 201410547 145,5 STER Ivana Tomková    
Coralle 201510366 140,5 2e Premie Lenka Svobodová Windenvale Watsons Cava Wagon Mare ??
Meadows Yocey 201510368     Michaela Pavlatova Seafield Stanley  0810099 Meadows Roza  0508178
           
Hengstveulens / Hřebec hříbata          
Hugo 201510152 146,5 1e VPremie Mgr.Miloslav Sochůrek Laciat 201210458 Sophia van Irish Cob Holland
Ornello 201510341 146 1e VPremie Lenka Fofova Ozak 201110293 Ethel 201310478
           
Merrieveulens / kobylky          
Lilly Grey  201510364 148 1e VPremie Kamila Vidláková Bayron 0910684 FUNNY ZE SEDMI DVORU
Lady Juliette from Strachovice 147 1e VPremie Farma Strachovice Machoo 0303129 GHR Alant's Lady Jocelyn
Grace of an Angel 146,5 1e VPremie Pavel Husnik Lord Kayne o.t. Owlish Fortress Grady van de Westbeekhoeve
Rozárka P. 201510365 146,5 1e VPremie Soňa Procházková Bayron 0910684 Meadows Bee 201410554
Cotira 201510256 142 2e VPremie Lenka Svobodová Laciat 201210458 Coralle 965000000294942
           
Partbred merrie / partbred klisny          
Jasmína 201510374 137,5 2e Partbredpr. Alena Erbanova Ancairo 0710546 Jara 31-666
           
Partbred merrieveulen /   kobylky          
Jasněnka 201510375 144 1e VPremie Alena Erbanova Ozak 201110293 Jasmína 201510374