Keuring Stekene 22 september 2013

Naam Points Prem. Plts Eigenaar Vader Moeder
             
Jaarlingen Merries            
Kyra  from Hamiville  146 1e VPremie 1 Luc Spaus Bundle Of Joy Meadows Éowyn  0810308
Innisfree 201210435 144 1e VPremie 2 Tony en Peggy De Fruyt-Cocker Dreamer van 't Hof Crico Isa 0810447
Haushinka vd Molenhoek 140 2e Premie 3 Jürgen De Smet Zippo 0403800 Charlotte 0810419
             
Merris Volwassen            
Louie vd Stombaershoek
DAGKAMPIOEN
148 STER 1 Govert Deploige    
Gipsy 2 - 0303230 148 STER 2 Nancy Vercruyssen    
Charlotte 0810419 148 STER 3 Nele De Smet Duke Janosch 366-66-09186-93 Candy Girl 366-66-09212-98
Taisha van de Kuchsti Grai 144 STER 4 J. Kints-van Goethem Maestro 0201370 Chiara  0710920
Isa 0810447 144 1e Premie 4 Raisa Uijttersprot Bloc van Tinkerstal Foubert Laura 2 - 0406113
Pluis  0610619 143 2e Premie 6 Tony en Peggy De Fruyt-Cocker    
             
Merries twee- en drie jaar + ruin          
Ulicia Crossland Horses 145 1e Premie 1 Marina Grootenboer Tarzan van Tinkerstal Foubert Clononeen Goldy Locks
Zohra van Tinkerstal Foubert 144 1e Premie 2 Rony en Isabelle Baeyens Lexx van Tinkerstal Foubert Amber van Tinkerstal Foubert
Lyly 201110603 144 1e Premie 2 Tony en Peggy De Fruyt-Cocker Bob The Blagdon  0611152 Lulu 0810622
Sydney v.Stal de Vier Hoefkens 143 2e Premie 4 Linda Kleinstra Bloc van Tinkerstal Foubert Shelby van Stal de Vier Hoefkens
Bertje van Tinkerstal Foubert (ruin) 141 2e Premie 5 François Van Caeyzeele Maxx van Tinkerstal Foubert Lucky van Tinkerstal Foubert
             
Hengstveulens            
Bruiser's Conan Boy 146 1e VPremie 1 Rony en Isabelle Baeyens Nat West's Bruiser Boy Zohra van Tinkerstal Foubert
Inoa 201310523 145 1e VPremie 2 Tony en Peggy De Fruyt-Cocker   Isa 201310522
Cold as Ice van 't Zilte Gors 144 1e VPremie 3 Mw.Jolanda Buurveld Chocolat Boy 826073 Yentl van Tinkerstal McCloud
             
Merrieveulens            
White Feet Faya  148 1e VPremie 1 J. Kints-van Goethem Paddy 4 - 0301549 Taisha van de Kuchsti Grai
Baboushka vd Stombaershoek 145 1e VPremie 2 Govert Deploige Seafield Stan  0810098 Louie vd Stombaershoek
Hilver van Tinkerstal Foubert 145 1e VPremie 2 Tinkerstal Foubert Yellito van Tinkerstal Foubert The Orphan van Tinkerstal Foubert
Paty 201310524 144 1e VPremie 4 Tony en Peggy De Fruyt-Cocker   Pluis  0610619