9 - 10 Juli Hoftermine Thedinghausen, Niendorf, Calden

Naam Points Prem. Geboren Eigenaar Vader Moeder
             
Hengst dektoelating / Zuchtzulassung          
Hermits Jackpot 201610200 141,5 2e Premie 27-4-2013 Kristina Kampe Diamond of Hermits Hermits Charisma
             
Merries            
Mette 201610201 147 1e Premie 1-1-2011 Kristina Kampe    
My Coloured Blakeney 201610206 144,5 1e Premie 1-1-2011 Petra Jordan    
Juliette II 201410504 144,5 STER 1-1-2012 Jessica Palubinski    
Bracken 201610221 144 1e Premie 1-6-2013 Kristina Kampe    
Lettice 201610207 144 1e Premie 1-1-2011 Nicolo Oeser    
Nala 201410313 144 1e Partbredpr 6-4-2014 Nejla Nalic ITS Eagan 201310407 Anka 201310412
Barbie Girl 201610229 141,5 2e Premie 7-7-2012 Jessica Palubinski    
Viona von Haber 201610001 139,5 2e Premie 20-4-2004 Jessica Palubinski    
Gurteen Jill 201610113 137 2e Premie 1-1-2011 Sabrina Christmann    
             
Ruinen / Wallache            
Sunny 201610114 144,5 1e VPremie 11-5-2016 Sabrina Christmann   Gurteen Jill 201610113
Jasper 201610228 144 1e VPremie 13-6-2015 Meike Warnken Cillbarra Roany Patch 1010174 Finnea (ICS?)
             
Hengstveulens / Hengstfohlen            
Thor von Wölpe 201610117 144,5 1e VPremie 20-4-2016 Jessica Palubinski Beacon Baileys von Wölpe Jilz 201310144
Bifröst von Wölpe 201610116 144,5 1e VPremie 26-4-2016 Jessica Palubinski Beacon Baileys von Wölpe Juliette II 201410504
Heimdall von Wölpe 201610115 144 1e VPremie 5-5-2016 Jessica Palubinski Beacon Baileys von Wölpe Lizzy 201310061
Starbucks 201610203 143 1e VPremie 4-5-2016 Kristina Kampe ITS Eagan 201310407 Eny 201310406
             
Opgenomen / Registriert            
Baldur 201610202     27-4-2016 Kristina Kampe ITS Eagan 201310407 Sina 201310408
Balou 201610204     8-5-2016 Kristina Kampe ITS Eagan 201310407 Chayenne (Barokpinto)
             
Merrieveulens / Stutfohlen            
Pepper von Wölpe 201610118 146,5 1e VPremie 18-4-2016 Jessica Palubinski Beacon Baileys von Wölpe Ayleen 201310143
Fienchen von Wölpe 201610120 143 2e VPremie 13-5-2016 Jessica Palubinski Beacon Baileys von Wölpe Viona von Haber 201610001
Peppermint Patty v.Weissen Ross 143 2e VPremie 2-4-2016 Eileen Scheele Beacon Baileys von Wölpe Lotte P 201310142
Eleanor von Wölpe 201610119 142 2e VPremie 17-4-2016 Jessica Palubinski Beacon Baileys von Wölpe The Horse Valley's Shelby
Hope 201610205 141,5 2e Partbredpr 3-5-2016 Kristina Kampe Mr. Stringer DE417-17-04417-06 Anka 201310412
             
Jaarling Merrie            
Lilly 201610208 141,5 2e VPremie 3-9-2015 Nicolo Oeser   Mette 201610201